Nimic fara Dumnezeu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Nimic fara Dumnezeu

Un forum al tinerilor crestini
 
PortalAcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareNe-am mutat

 

 Cugetari si scurte meditatii!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dany4Jesus
Admin



Numarul mesajelor : 18
Varsta : 33
Location : Belgium
Data de inscriere : 22/03/2008

Cugetari si scurte meditatii! Empty
MesajSubiect: Cugetari si scurte meditatii!   Cugetari si scurte meditatii! Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 5:54 pm

Aici puteti posta scurte cugetari si meditatii!Încep eu!

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca Tot ce poti face este sa fi o pers iubita, Restul...depinde de ceilalti. Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie Altora s-ar putea sa nu le pese ........................... Am invatat ca oricum ai taia Orice lucru are doua fete. ............. Am invatat ca poti continua inca mult timp Dupa ce ai spus ca nu mai poti. Am invatat ca sunt oameni care te iubesc Dar nu stiu s-o arate. Am invatat ca atunci cand sunt suparat Am dreptul sa fiu suparat Dar nu am dreptul sa fiu si rau. ....................... Am invatat ca oricat de bun iti e un prieten Oricum te va rani din cand in cand. Am invatat ca oricat ai suferi Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta. Am invatat ca trecutul si circumstantele Ti-ar putea influenta pers. (-_-)
Sus In jos
http://crestin.wikiforum.ro
daniel_ababei
Admin
daniel_ababei


Numarul mesajelor : 36
Varsta : 32
Location : Petrila
Data de inscriere : 10/01/2008

Cugetari si scurte meditatii! Empty
MesajSubiect: Re: Cugetari si scurte meditatii!   Cugetari si scurte meditatii! Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 7:45 pm

Foarte frumoase. Domnul sa te binecuvanteze.
Sus In jos
http://ababei.net
andreea1001




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Location : Lunca Banului
Data de inscriere : 11/11/2010

Cugetari si scurte meditatii! Empty
MesajSubiect: Re: Cugetari si scurte meditatii!   Cugetari si scurte meditatii! Icon_minitimeSam Dec 11, 2010 1:15 am

'Dumnezeu ti-a dat totul cu imprumutul' , acest lucru tine si de educatia moral
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cugetari si scurte meditatii! Empty
MesajSubiect: Re: Cugetari si scurte meditatii!   Cugetari si scurte meditatii! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cugetari si scurte meditatii!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nimic fara Dumnezeu :: Fara Dumnezeu esti pierdut! :: Maxime,Proverbe, Citate, etc.-
Mergi direct la: